Sukňa súkenná československá (len individuálna objednávka)

Tento produkt sa šije len na základe individuálnej objednávky.

Z tohto dôvodu je prvom rade potrebné, aby ste nám dodali Vaše telesné rozmery, ktoré uvediete do formulára veľkosti osoby. Formulár si stiahnite zo sekcie "Veľkosti a formulár", ktorá sa nachádza v hornej časti našej internetovej stránky. Pri meraní Vašich telesných rozmerov a pri odosielaní formuláru sa ďalej riaďte pokynmi uvedenými v danej sekcii a na formulári.

Zvolte si variantu:

95,00 €

Historické okienko a detailný opis produktu

V rámci tejto položky Vám ponúkame, ako 1. variant tohto produktu vernú repliku jedného z viacerých typov anglickej vojenskej sukne pre ženy (Skirt Serge A.T.S. pattern 1941), ktorá bola pre československé ženy továrensky vyrábaná priamo na území ZSSR. 2. variant sukne ponúkanej v rámci tejto položky je sukňa súkenná československá, ktorá vychádzala zo sukne sovietskeho vzoru 1942. Obidva varianty sú voliteľnou možnosťou pri zostavovaní Vašej objednávky.

V porovnaní s pôvodnou sukňou anglickej ale aj sovietskej proveniencie, jej československý vzor sa šil zo základnej textílie vyrobenej v keprovej väzbe 2/2, za použitia prírodnej česanej vlnenej olivovozelenej farby O.D.3 alebo farby khaki O.D.9. Obidva farebné odtiene našich vlnených textílií sú typické pre originálne rovnošaty príslušníkov 1. ČSAZ v ZSSR továrensky vyrábané ZSSR. Bližšie informácie o typoch týchto látok nájdete pri produkte "blúza súkenná československá". Podšívky a gombíky použité pri výrobe tejto sukne mali sovietsky pôvod.

Keďže tento produkt sa vyrába len na základe individuálnej objednávky, je potrebné počítať s tým, že lehota dodania tohto produktu sa tým predĺži, minimálne o ďalších 15 pracovných dní, v porovnaní s tovarom, ktorý je bežne skladom. V tejto súvislosti Vás všetkých žiadame o trpezlivosť a pochopenie, keďže spoločne chceme dosiahnuť, aby bol výsledný produkt tej najvyššej kvality a s jeho vyhotovením bol zákazník maximálne spokojný.