Sovietsky maskovací kostým vzor 1927

Exkluzívny produkt

V rámci tejto položky Vám ponúkame veľmi vydarenú repliku dvojdielneho maskovacieho kostýmu sovietskej výroby (vrchný a spodný diel), ktorý je známy aj pod pomenovaním "močalnyj". Dvojdielne letné maskovacie kostýmy sovietskej výroby vzor 1927 patrili medzi prvé maskovacie kostýmy RKKA a dokonca ich v 30. rokoch XX. storočia experimentálne skúšala aj československá armáda. V rámci čs. voj. jednotiek v ZSSR sa používali len špecializovanými útvarmi, akými boli motorizovaný prápor automatčíkov (MPA) 1. čs. sam. tankovej brigády v ZSSR a prieskumné jednotky pôsobiace v rámci práporných alebo brigádnych štruktúr, vrátane jazdeckej eskadróny SPO 1. čs. sam. brigády v ZSSR. 

Veľkosť ROST 2 je vhodná pre osobu, ktorá je približne 170-180cm vysoká a má cca 75-90kg. Nami ponúkaný maskovací kostým sa nosí na vojenskej rovnošate (blúza a nohavice).

Ide o exkluzívny produkt WPGCE, ktorý bol ručne vyrobený pre účely nášho obchodu z prírodných materiálov, vrátane prírodného lyka, ktorého prúžky boli ručne naviazané na obidva diely maskovacieho kostýmu. Základným materiálom je prírodné bavlnené plátno vo farbe khaki.

Zvolte si variantu:

160,00 €