Plášť súkenný československý pre dôstojníkov (len individuálna objednávka)

Exkluzívny produkt

Tento produkt sa šije len na základe individuálnej objednávky. 

Z tohto dôvodu je prvom rade potrebné, aby ste nám dodali Vaše telesné rozmery, ktoré uvediete do formulára veľkosti osoby. Formulár si stiahnite zo sekcie "Veľkosti a formulár", ktorá sa nachádza v hornej časti našej internetovej stránky. Pri meraní Vašich telesných rozmerov a pri odosielaní formuláru sa ďalej riaďte pokynmi uvedenými v danej sekcii a na formulári.

Zvolte si variantu:

225,00 €

Historické okienko a detailný opis produktu

Nami ponúkaný plášť je určený pre dôstojníkov čs. voj. jednotiek v ZSSR a ide o jeho vernú repliku. Plášť má na prednej strane umiestnených 10ks veľkých gombíkov, pričom tieto sú umiestnené v piatich radoch a horné dva páre gombíkov plnia len dekoratívny účel. Na zadnej časti plášťa, na dragúnovi sú umiestnené 3ks veľkých gombíkov a na náplecníkoch dva malé gombíky. Plášť má rozhalenku a jeho chrbát neobsahuje protizáhyb. Základným materiálom použitým na jeho výrobu je americké vlnené súkno typu "molton" z prírodnej mykanej vlnenej priadze typu melír vo vysokej gramáži, a to rovnakého typu, ako bolo použité na výrobu amerických vojenských vlnených plášťov (Army Wool Overcoat M1938) alebo plášťov sovietskeho, či poľského vzoru. Po dlhšom hľadaní sa nám podarilo nájsť dodávateľa nami požadovaného vlneného súkna, a tak prostredníctvom nášho obchodu sa aj Vy môžete stať majiteľom takéhoto dôstojníckeho plášťa. Nami ponúkaný plášť spĺňa kritéria tej najvyššej kvality na trhu.

Do pozornosti uvádzame, že podšívku, vačkovinu a rukávovú podšívku plášťa systematicky meníme, pričom používame dva typy vačkovín a podšívok, a to sivomodrý typ a pieskovo žltý typ. Tieto materiály sa používajú aj ako podšívka do rukávov plášťa, pričom v niektorých prípadoch do rukávov plášťa používame aj rukávovinu bielej krémovej farby, ktorá je špecifická klzkým povrchom. Všetky tieto tri typy riešenia majú podložený historický základ.

Keďže ide o exkluzívny produkt nášho obchodu, všetky plášte sú vždy vybavené vernou replikou kovových gombíkov československého vzoru vo farbe bieleho (rotmajstri) alebo žltého kovu (mladší dôstojníci), t.j. gombíky zodpovedajú vojnovému originálu. Na plášti je umiestnených 13ks veľkých gombíkov a 2ks malých gombíkov československého vzoru.

Keďže tento produkt sa vyrába len na základe individuálnej objednávky, je potrebné počítať s tým, že lehota dodania tohto produktu sa tým predĺži, minimálne o ďalších 15 pracovných dní, v porovnaní s tovarom, ktorý je bežne skladom. V tejto súvislosti Vás všetkých žiadame o trpezlivosť a pochopenie, keďže spoločne chceme dosiahnuť, aby bol výsledný produkt tej najvyššej kvality a s jeho vyhotovením bol zákazník maximálne spokojný.